Trapez Sac Nedir

Blog Image

Trapez sac Nedir?

Trapez sac, rollforming makinesinde soğuk şekillendirme ile yük taşıma kapasitesini yükselten şekilli formlar ile (Örnek form: Trapez 27/200, 38/151 Sinüs trapez oluklu 18/833) ölçülerde yapılan cephe ve çatı kaplama ürünleridir. Trapez saclar alüminyum sac, paslanmaz sac, galvaniz kaplamalı sac ve galvaniz üzeri boyanmış boyalı trapez saclar olarak yüzey çeşitlerindedir.

Galvaniz Trapez sac Nedir?

27/200 formunda galvaniz sac üzeri polividin boyalı sacdan imal edilen tek kat trapezdir.

Boyalı Trapez sac Nedir?

Boyalı Trapez sac “DUBLEKS KAPLAMA” olarak bilinir. Burada çinko kaplamanın ve boyanın oluşturduğu sinerjik etki korozyon karşısında yaklaşık 2 kat koruma sağlar ve bu korozyondan korunmanın neredeyse son zirvesidir. Bununla beraber boyalı galvaniz kaplamalar, yeniden boyamayı, güvenlik damgalamalarını ve renkli kodlamaları kolaylaştırır. Galvanizlenmiş çeliğin üzerine yapılan boyamalar, galvaniz sac tabakasının ömrünü 30 sene uzatmaktadır.

Bizimle iletişime geçin

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi'den Cuma'ya 8:30 - 17:30 arasındadır. Eğer bu saatler arasında değilseniz, bize e-posta göndermekten çekinmeyin. Sabah saatlerinde size dönüş yapacağız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

lme demir shape